W Filii nr 2 tradycyjnie już maj jest miesiącem, w którym spotykamy się z naszymi przedszkolakami na zajęciach specjalnych będących zakończeniem cyklu lekcji bibliotecznych.
W tych wyjątkowych spotkaniach zawsze uczestniczą wspaniali goście. W tym roku zaprosiliśmy do siebie Teatr KTO TAM?

Przedstawienie „Jaś i Małgosia” oraz poprowadzone przez aktorów warsztaty teatralne zachwyciły naszych małych czytelników. Spotkanie z teatrem przyciągnęło do naszej placówki blisko 120 przedszkolaków, było ciasno, ale… daliśmy radę!  Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały tradycyjną bajkę w oryginalnej aranżacji i z tak samo oryginalnym przesłaniem. W ramach podziękowań dzieci otrzymały od nas dyplomy i mocne uściski dłoni :)

Dziękujemy zarówno Paniom, jak i przedszkolakom za chęć uczestnictwa w naszych zajęciach, za wytrwałość i niezłomność podczas wędrówek do biblioteki w deszczowe, śnieżne i upalne dni.

Więcej zdjeć.