na plakacie napis Biblioteka 2077, 8 czerwca godz. 17 Cyberpunk: cyber i punkowe trendy w kulturze i literaturze młodzieżowej, na pierwszym planie kobieta azjatka trzymająca książkę
"Biblioteka 2077" to cykl spotkań o literaturze dla młodych ludzi. Tym razem będziemy rozmawiać o wizjach przyszłości, sztucznej inteligencji, rzeczywistości wirtualnej w książkach, ale też o filmach i serialach. Będzie to spotkanie o cyberpunku, trendzie w literaturze i kulturze nie tylko dla młodych fanów fantastyki. Do udziału i dyskusji zapraszamy młodych ludzi, także wszystkich podejmujących nowe czytelnicze wyzwania.

Zapraszamy również nauczycieli, bibliotekarzy i księgarzy!
8 czerwca o 17 w Zaułku Poetów przy bibliotece, Niepodległości 13.

Spotkanie jest organizowane w ramach realizacji przez naszą bibliotekę programu "Biblioteka 2077" dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

ikonka Facebook prowadząca do wydarzenia