Miejscem spotkania będzie Zaułek Poetów (teren zielony obok Biblioteki Głównej przy ul. Niepodległości 13), gościem będzie Michał Malinowski- pisarz, pedagog i podróżnik a także pomysłodawca i założyciel Muzeum Baśni, Bajki i Opowieści w Czarnowie (www.mubabao.pl).

Usiadź ze mną i poczytaj. Spotkanie z Michałem Malinowskim.

Myślą przewodnią działalności Michała Malinowskiego jest aktywizowanie rodzin do wspólnego spędzania wolnego czasu, dzięki czemu wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli, mogą poprzez zabawę rozwijać wyobraźnię, uczyć się sztuki oracji czy autoprezentacji, a także wzmacniać poczucie własnej wartości i pewności siebie.

Zapisy na spotkanie są prowadzone do 20 sierpnia w Oddziale dla Dzieci M-PBP, przy ul Niepodległości 13.

Wszyscy zainteresowani będą zobowiązani do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia COVID -19.

Serdecznie zapraszamy i widzimy się 27 sierpnia o 11.00.

Do zobaczenia.

Organizator: