Finał

10 grudnia (wtorek) w Galerii Biblioteki o godz. 16.00 nastąpiło oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród połączone z wernisażem pokonkursowym!

Komisja Konkursowa w składzie:

1. Mariusz Kiryła-artysta, fotografik, regionalista

2. Jacek Gański – przedstawiciel Organizatora Konkursu

3. Tomasz Filipiuk -przedstawiciel Organizatora Konkursu

zapoznała się z pracami, które wpłynęły na konkurs „Powiat Świdnicki w kadrze” pod hasłem: „Patrz oczyma, fotografuj sercem” (David duChemin) z okazji XX-lecia powstania Powiatu Świdnickiego.

Na konkurs wpłynęło 21 ważnych zgłoszeń; 20 osób złożyło 59 zdjęć, a jedna osoba 1 film.

Po zakończeniu obrad Komisja postanowiła przyznać następujące nagrody:

• w części fotograficznej:

I miejsce – Wojciech Grabowski

II miejsce – Grzegorz Król

III miejsce – Zbigniew Wiechnik

Wyróżnienie: Karolina Smolińska, Arkadiusz Jurek, Dawid Smalec;

• w części filmowej przyznano tylko wyróżnienie dla Karyny Raberts za film pt. 60 sekund Powiatu Świdnickiego.

Zwycięzcy dostali nagrody rzeczowe (np. sprzęt elektroniczny, książki) wybrane przez laureata w sklepie wskazanym przez Organizatora o wartości:
Miejsce I –nagroda o wartości do 600 zł
Miejsce II –nagroda o wartości do 400 zł