Oblicza

Aktorzy czerpiąc z różnorodnych technik teatralnych, zaprezentują się w krótkich monodramach. Usłyszymy interpretacje tekstów  Anny Achmatowej, Borysa Pasternaka, Tadeusza Różewicza, Anny Kamieńskiej, Charlesa Bukowskiego, Grzegorza Ciechowskiego oraz naszego świdnickiego poety, aktora "Teatru Drogi", Janusza Józefa Adamczyka.

Nad całoscią czuwa reżyser Aneta Stodulska-Sowa. Kameralność sceny  (sala w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świdniku) jest jednym z atutów przedstawienia, daje możliwość minimalizacji dystansu między aktorem a widzem i tym samym może stworzyć jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny, intymny klimat.

Wystąpią znani świdniczanie: Anna Bryk, Aneta Kaniewska, Monika Lechnio-Lewicka, Anielka Olszak, Joanna Piasecka, Janusz  Józef Adamczyk, Andrzej Wiśnioch.

Pokaz odbędzie się 5 grudnia 2019 roku o godzinie 17 w  Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej im. A Kamieńskiej w Świdniku przy ulicy Niepodległości 13.

Serdecznie zapraszamy!