Noc Bibliotek

W ramach akcji Noc Bibliotek 2019 zapraszamy na spotkanie z Mariuszem Kirylą -świdnickim artystą, podróżnikiem, fotografem, miłośnikiem Zielonej Wyspy, który będzie snuł swoją opowieść w rytm celtyckiej muzyki.

Moja Irlandia

Podczas spotkania będzie można zobaczyć niepowtarzalne zdjęcia z wielu pobytów autora w Irlandii.

Biogram Mariusza Kiryły.

Do zobaczenia na spotkaniu 4 października (piątek) o godz. 17.00.

A w sobotę zaczynamy warsztatami dla rodzin i zabawami dla dzieci. W miarę upływu wieczoru będzie straszniej, a najwytrwalsi czytają z nami ... horrory!

Plan wydarzeń podczas Nocy Bibliotek 2019 r.:

1. Podczas trwania Nocy Bibliotek biblioteka przeprowadzi warsztaty „DoMowy – rodzinne historie o słowach”. Do udziału w zajęciach zaproszeni zostaną mieszkańcy miasta oraz czytelnicy. Warsztaty odbędą się w Galerii biblioteki. (godzina 17.00)
  2. "Mistrz magicznej kolorowanki" - spotkanie z młodymi fanami kolorowanek w 3D. Miejsce spotkania - MediaStrefa, godzina 17.15
  3. Rodzinny Turniej Wiedzy- Wyzwij przyjaciół i rodzinę na pojedynek, w którym orężem jest potęga umysłu, zagraj w quiz ,,Wiedza to potęga" na PS4- gra przy użyciu telefonów i tabletów. Miejsce spotkania - MediaStrefa, godzina 18
  4. Warsztaty językowo-muzyczne dla 10-latków we współpracy z Victory Szkoła Języków Obcych "Spooky Band Night". Miejsce: wypożyczalnia dla dzieci, godzina17.00
  5. Nocny turniej czytania horrorów o "Upiorne ciastko". Miejsce czytania: Oddział dla Dorosłych, godzina 19.30 Dla czytelników +16 o mocnych nerwach.
  6. Dla chętnych czytelników film "Ptyś i Bill". MediaStrefa, po godzinie 18.30