OFERTA ACHIWALNA.

NASBI to Naukowa Akademicka Sieciowa Biblioteka Internetowa, natomiast OSBI to Ogólnopolska Sieciowa Biblioteka Internetowa. Jest to internetowa biblioteka e-booków, skierowana głównie do szerokiego grona czytelników, dla których wiedza i rozwój osobisty przełożone na kompetencje naukowe i zawodowe są kluczowe w postrzeganiu swojej przyszłości.

NASBI to oparta na nowoczesnej technologii platforma edukacyjna dostępna dla studentów, pracowników, przedstawicieli kadry zarządzającej i kadry akademickiej, którzy w ramach instytucji (np. uczelni lub biblioteki) otrzymali dostęp do e-bookowych zasobów wypożyczalni. Dowiedz się, jak z nich korzystać w nowoczesny, wygodny i błyskawiczny sposób. Jak czerpać z doświadczeń tysięcy autorów, profesjonalistów, naukowców i uznanych specjalistów.

Nasbi

Zapraszamy do Czytelni Biblioteki Głównej (przy ul. Niepodległości 13) oraz Filii nr 2 po specjalny kod aktywacyjny. Gwarantujemy również zdalny dostęp do szerokiej oferty profesjonalnych e-booków, ich błyskawiczne wypożyczanie i wygodne korzystanie z publikacji.

Aby korzystać z usługi NASBI, należy założyć indywidualne konto na stronie http://nasbi.pl/rejestracja.html.

Następnie po aktywacji konta możemy korzystać na miejscu ze zbiorów w Czytelni Biblioteki Głównej (MediaStrefie) oraz w Filii nr 2.

Jeżeli chcesz korzystać z usługi NASBI w innym miejscu niż siedziba biblioteki, konieczna jest autoryzacja. Odpowiedni kod otrzymasz od bibliotekarza w wyżej wymienionych placówkach. Aby dokonać autoryzacji, należy utworzyć prywatne konto w systemie, a następnie zalogować się za jego pomocą. Po zalogowaniu w oknie przeglądarki pojawi się pole o nazwie Kod dostępu. Należy wpisać w nim odpowiedni kod i zatwierdzić go za pomocą przycisku Wyślij. Czynność ma charakter jednorazowy i nie będzie wymagana w przyszłości. Od tej chwili możesz korzystać z NASBI w dowolnym miejscu.

NASBI

Pobierz prezentację w Powerpoint.

Prezentacja video.

Jeżeli czytelnik ma konto na platformie Helion (helion.pl, ebookpoint.pl, onepress.pl, sensu.pl, septem.pl, bezdroża.pl) to może korzystać z niego również na platformie NASBI.

Wypożyczalnia e-booków jest całkowicie darmowa.

Kody są ważne do końca 2018 roku.

Liczba e-booków i audiobooków dostępnych w bazie: 354 woluminy.

W skład naszej licencji wchodzą:

• E-booki: 272 egzemplarze
  • Audiobooki: 58 vol.