Aby zarejestrować swoje konto czytelnika należy wprowadzić dane osobowe do poniższego formularza.

Na podany adres e-mail zostanie przesłana wiadomość zwrotna z tymczasowym numerem karty i pinem, służącym do zamawiania i rezerwowania pozycji z katalogu.

Prosimy pamiętać, że podczas pierwszej wizyty w bibliotece należy okazać bibliotekarzowi dowód osobisty i uiścić zapłatę za nową kartę biblioteczną 1 zł.

Bibliotekarz utworzy konto w godzinach pracy biblioteki, zwykle odpowiadamy następnego dnia roboczego.

Jeśli e-mail od nas nie dojdzie prosimy sprawdzić, czy nie został przez program pocztowy zakwalifikowany jako spam.

Klauzula informacyjna:

Zapisz się do biblioteki

Prosimy o podanie swoich danych w formularzu.

WYRAŻAM ZGODĘ, aby Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Świdniku (jako Administrator danych) przetwarzała moje dane osobowe zawarte w powyższym formularzu w celu zapisu online do biblioteki.Prosimy o zapoznanie się  z Klauzulą informacyjną i Polityką prywatności biblioteki, wydaną w celu realizacji RODO. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, ale niezbędna do uzyskania odpowiedzi.

Potwierdzam, że znam Regulamin biblioteki.

Zapis do biblioteki wymaga przeczytania i  zaakceptowania  powyższego regulaminu.

Wybór opcji nie akceptuję spowoduje brak możliwości zapisu.